Reti kura skaistule būs tik drosmīga, ka dosies pie altāra bez meikapa. Ja jums šķiet, ka līgava nav lietojusi kosmētiku, un viņas skaistums ir dabīgs, ieskatieties vērīgāk, visdrīzāk, tas ir augstas klases vizāžista veikums.  

Kāzu frizūra un grims ir līgavas un līgavaiņa tēla noslēdzošie akcenti. Kādiem tiem jābūt? Dabīgu toņu meikaps, atsegts kakls – maiguma un neaizsargātības simbols – līgavas tēla pamatpricipi ir nemainīgi.

...orhideja matu vijā

Galvenais, kas jāievēro, – matu sakārtojumam un grimam jābūt vienā stilā veidotiem. Matu rotājumiem un tērpa detaļām jāveido ansamblis. Ja kleita vai cimdi ir rotāti ar spīdumiem vai dārgakmeņu imitācijām, arī matu rotāšanai labāk izvēlēties matu adatu ar šāda veida greznojumiem. Krāsainajai orhidejas  matos jāsaskan ar izvēlētajiem ziediem un to krāsu līgavas pušķī.

Nav ieteicams tieši pirms kāzām kardināli mainīt matu sakārtojumu vai to krāsu. Var gadīties, ka pārmaiņas ir pārāk kreatīvas un neatbilst tradicionāli nedaudz konservatīvajiem priekšatatiem par to, kā jāizskatās līgavai. Bet, ja jūsu lēmums mainīties vizuāli līdz ar jauno ģimenes statusu tomēr ir neapstrīdams, vēlams šīs pārmaiņas veikt ne vēlāk kā nedēļu līdz kāzām.

Pēdējā laikā arvien vairāk līgavu izvēlas ,,dārgo vienkāršību” –dabīgi sakārtotus matus ar tajos iestiprinātiem Svarovska kristāliem.

Laimīgas sejas efekts

Līgavas grimam jābūt maigam, neuzkrītošam, bet ne ļoti caurspīdīgam, jo uz fotogrāfijām jaunajam pārim jāizskatās pietiekami izteiksmīgiem.

Uzskata, ka līgavai piemērotākie toņi ir persiku un viegli rozā. Lai izveidotu maigu meikapu, jums būs nepieciešmas krēmīgi bēšas, viegli bēšas un neuzkrītošas zeltaini brūnas acuēnas, liekās vai pieaudzētās skropstas, melnā skropstu tuša, gaiši rozā lūpukrāsa un persiku vai bēša toņa lūpu spīdums, bēši brūngana toņa un rozīgs miesas krāsas tonālais krēms un pūderis, maigi rozā nagu laka.

Mūsu mērķis – izveidot gaišu, izteiksmīgu meikapu. Sejas ovālu izceļ ar rozīgi brūnganbēšām vaiguēnām. Lūpas vispirms noklāj ar tonālo krēmu, tad izveido kontūru, uzklāj lūpukrāsu un spīdumu.

Koķetīgumu piedos melnā tuša uz skropstu galiem. Savukārt, acu mirdzumu pastiprinās brūnā tuša.

Modē ir krāsainas kāzu kleitas, tādām piemērots būs mūsdienīga glamūra stilā veidots meikaps. Šāda grima izveidei noderēs rozā, plūmju un fuksijas toņu buķete. Būs vajadzīgas ziloņkaula toņa, krēmīgi rozā, plūmju un brūngani melnas acuēnas, melns acu kontūrzīmulis vai šķidrā kontūrlīnija, melnā skropstu tuša, divas lūpukrāsas – piesātināti rozā tonī un ar violetu spīdumu, fuksijas toņa un rozīgi bēša pūderis. Nagus šim stilam vislabāk lakot ar caurspīdīgi baltu nagu laku.

Katram meikapam ir svarīgi izvēlēties akcentus. Ja vēl nesen uzskatīja, ka galvenās tēla izveidē ir acis, tad tagad tiek uzsvērts, ka akcentiem jābūt diviem. Izplatītākie varianti ir acis – vaigu kauli, acis – uzacis jeb lūpas – uzacis. Izmēģiniet vairākus tēlus un izvēlieties sev vispiemērotāko.

Tā saucamais franču paņēmiens ,,laimīgas sejas” efekta radīšanai patiesībā ir ļoti vienkāršs – vaiguēnas jāuzklāj... smaidot. Smaids izceļ vaigu līniju, un to akcentējot ar vaiguēnām, sejas izteiksme kļūst dabīga un atraisīta.

 

 

 

Dalīties: