Pavasarim un vasarai ir tik daudz priekšrocību, kuras mēs katrs varam izmantot savā labā. Vasara ir laiks, kad daudzi pāri izvēlas mīt gredzenus un iestūrēt laulības ostā. Kāzas brīvā dabā paver iespēju būt radošiem un tajā pat laikā izmantot visu, ko sniedz daba. Rīkojot kāzas brīvā dabā, Jūs varat ielūgt patiešām kuplu viesu skaitu, jo  Jūs neierobežo četras sienas, kā tas būtu konkrētā telpā.

Telts

Kāzas teltī var izvērsties par patiešām lielisku piedzīvojumu, kas paliks atmiņā gan Jums, gan viesiem. Pasākumu teltis ir pieejamas dažādās krāsās, līdz ar to varat telti pieskaņot savu kāzu krāsai un tematikai, kas radīs daudz svinīgāku un krāšņāku noskaņojumu. Telti var izdekorēt gan ar ziediem, gan dažādām dekorācijām, kas palīdzēs šo svētku vietu radīt īpašu.

Bez telts Jums varētu noderēt arī pasākumu nojumes, kur, piemēram, ierīkot uzkodu stūrīšus vai foto zonu. Iespēju ir patiešām daudz. Ja tomēr jūtat, ka pašu spēkiem kāzu zonas iekārtošanā netiksiet galā, tad vienmēr var aicināt palīgā profesionāļus, kas ar to nodarbojas katru dienu.

Ko ņemt vērā, ja rīkojat kāzas brīvā dabā

Telts

Ja meklējat iedvesmu kāzām ārā, tad idejas varat meklēt interneta plašumos, piemēram, Pinterest, kur ir kaudzēm iedvesmojošu foto, kas var palīdzēt rast idejas un noformējumu Jūsu kāzu dienai.  Rīkojot kāzas ārā, lielākoties visi satraucas, kāds būs plāns B, ja strauji nomainīsies laikapstākļi un sāks līt lietus. Ja Jūs plānojat kāzas brīvā dabā, tad glempinga telts vai pasākuma telts noteikti ir jāiekļauj iegādājamo preču sarakstā. Telts vai glempinga izmērs būs atkarīgs no viesu skaita. 

Kāzu rīkotāji, kuriem kāzu rīkošana ir ikdiena un darbs, akcentē, ka, rīkojot kāzas ārā, noteikti ir jābūt vismaz vienai aizvēja vietai. Bet, ja pasākuma norises vietā būs telts vai glempings, tad aizvēja vieta jeb zona ir garantēt. 

Protams, varat sarūpēt arī lietussargus, ko nepieciešamības gadījumā piešķirt katram viesim, jo ne vienmēr visi viesi būs par to padomājuši un uz kāzām ieradušies ar savu lietussargu.

Telts

Sildierīces un apgaismojums būs nepieciešams, kad iestāsies vakars un sāksies kāzu otrā jeb vakara daļa. Ņemiet vērā, ka ne visi viesi sasildīsies no dejošanas, tad rūpējoties par kāzu viesiem, zonā, kur ir galdiņi, izvietojiet dažādas sildierīces, kuras varat gan iegādāties, gan nomāt. 

Ja pasākums būs pļavā, mežā, pie jūras vai kādā citā dabas vietā, Jums ir jāsarūpē viesiem labierīcības. Kā arī, ja kāzas būs ziedošā pļavā, kas nenoliedzami ir skaisti un romantiski, ir jābūt zonām jeb vietām, kur zāle ir izpļauta.

Kāzas brīvā dabā ir lielāks izaicinājums, nekā tad, ja kāzas tiek rīkotas iekštelpās. Tās prasa lielu un rūpīgu plānošanu un sagatavošanos, ko labāk darīt komandā, ne vienam cilvēkam, lai pasākuma plānošana neradītu satraukumu un stresu. Iespējams, ka būs cilvēki, kas centīsies Jūs atrunāt no kāzām brīvā dabā, bet paturiet prātā, ka tā ir Jūsu dienai, kurai primāri ir jāpatīk jaunajam pārim.

Glempinga telti vai pasākuma telti un nojumi varat atrast interneta veikalā 220.lv. Iegādātie un saņemt ātri līdz pat savas mājas namdurvīm. Ietaupiet laiku, lai nebūtu jāstaigā pa vairākiem veikaliem, meklējot īsto nojumi, un veiciet pirkumu e- veikalā 220.lv, kas ir viens no vadošajiem e  - veikaliem Latvijā ar lielisku reputāciju un pircēju pozitīvām atsauksmēm. 

Dalīties: