Latvijas Dzimtsarakstu nodaļās uz doto brīdi, tāpat kā citās iestādēs un organizācijās, ir karantīna un to klātienes apmeklēšanas iespējas ir ierobežotas. Taču neskatoties uz to...

Esošo situāciju ar koronavīrusa pandēmiju neviens paredzēt, protams, nevarēja. Tie ir visīstākie nepārvaramās varas apstākļi. Un tāpēc mēs aicinām jūs ar sapratni izturēties pret sarežģījumiem – tajā skaitā arī kāzu svinēšanā un pat iespējā pilnvērtīgi reģistrēt laulību Dzimtsarakstu nodaļā.

 

  1. Latvijas Dzimtsarakstu nodaļās uz doto brīdi, tāpat kā citās iestādēs un organizācijās, ir karantīna un to klātienes apmeklēšanas iespējas ir ierobežotas. Taču neskatoties uz to, ja jums jau ir nozīmēts reģistrācijas datums, jūs divatā, līgavainis ar līgavu, kā arī divi jūsu vedēji, varēsiet oficiālās procedūras ietvaros reģistrēt laulību iepriekš ieplānotajā laikā. Taču viesi ceremonijā piedalīties nevarēs.

 

  1. Ja jūs vēlaties pārcelt laulības reģistrācijas datumu, nepieciešams sazvanīties vai sarakstīties ar jūsu izvēlēto Dzimtsarakstu nodaļu. Neapšaubāmi, Dzimtsarakstu nodaļas darbinieku nāks jums pretī un pārcels jūsu kāzu datumu uz jūsu izvēlēto datumu un laiku.

 

  1. Iesniegt jaunu iesniegumu laulības reģistrācijas tagad var tikai elektroniski. Turklāt gan līgavainim, gan līgavai ir jābūt piešķirtiem elektroniskajiem parakstiem. Citādi būs nepieciešams pagaidīt, kamēr iestādes durvis tiks atkal atvērtas klātienes apmeklējumiem pēc karantīnas.

 

Galvenais, sargiet sevi un savus tuviniekus.
Es esiet veseli.

Dalīties: