Ja jūsu kāzu limuzīns, mielasta galds un zāle būs vienā stilā rotāti, viesiem jūsu laulības paliks patīkamās atmiņās, jo dabas sniegtais katrā no mums spēj atmodināt visslēptākās emocijas. Un vēl, psihologi uzsver, ka aplūkojot fotogrāfijas, mēs vispirms pievēršam uzmanību dzīvajiem ziediem, un tikai pēc tam – sejām.

Šodien, kad ziedu izvēle ir tik bagātīga, vissarežģītāk izrādās šo izvēli izdarīt. Vispirms ,,jātiek skaidrībā” ar līgavas buķeti.

Līgavas rota somiņas izskatā

Rīdzinieces joprojām dod priekšroku puslodes formas kāzu pušķiem no rozēm un frēzijām – jaukiem, tradicionāliem, bet mazliet konservatīviem. Ja nevēlaties atteikties no pušķa ierastās formas, izvēlieties mūsdienīgākus materiālus! Pušķa noskaņu dzīvespriecīgāku padarīs nelielas orhidejas vai mazās gerberas, ideāli izskatīsies pušķis no dažādiem ziediem.

Pušķis no baltiem ziediem kļūs neizteiksmīgs kāzu fotogrāfijās, labāk baltajai kleitai pieskaņot pušķi no krēmkrāsas ziediem, piemēram mazajām gerberām, vai kombinēt krēmkrāsas un oranžus ziedus.

Protams, roze saglabā savu ziedu karalienes statusu, ja nu vienīgi ziedu pumpuri citiem ziediem ir lielāki.

Neizsakāmi maigi izskatās līgavas pušķi somiņas veidā. Visdažādāko formu, no visdažādākajiem ziediem , bet noteikti no dabīgiem materiāliem veidoti. Šādi pušķi ir skaisti un ērti. Ziedu salonos esošajos fotoalbumos, kurus iespējams aplūkot, izdarot

izvēli, šāda veida pušķu klāsts ir iespaidīgs. Spriežot pēc reklāmas fotogrāfijās redzamā, ar ziedu karalieni – rozi pēdējā laikā konkurē kallas – gan nevis baltas, bet sārtas, tumšsarkanas, dzeltenas... Tiesa, izvēloties ziedus, jāņem vērā līgavas raksturs un āriene.

Kautrīgai līgavai nepiestāvēs ekstravagants pušķis, bet ,,spilgtai” līgavai – maigu ziedu rota.    

Baltais laimes putns.

Un tā, par atskaites punktu pušķa izvēlē kļuvusi līgava. Savukārt, no pušķa dizaina tiek veidots visa pārējā kāzu noformējuma stils. Stila vienotība – tā liecina par izcilu gaumi, to nespēs aizmirst kāzu viesi. Kāzu auto šodien tiek dekorēti ar tam pāri izvietotām ziedu vītnēm vai vienu  lielu pušķi uz motora pārsega. Pēdējā laikā iecienīts šajā pušķī ievietot putnu – protams, ne jau dzīvu. Romantisms un poēzija gulbja, dūjas vai brīnumputna atveidā. Lielam limuzīnam pat vislielākā ziedu rota var šķist par sīku. Mašīnas durvju rokturus iespējams izrotāt ar lentām, lenšu pušķiem vai rozītēm. Vējā plīvojoši garu lenšu gali mās sveicienus jaunā pāra ceļā uz kopēju laimi.

Ļoti iecienīti ir liela izmēra dažādu formu pušķi. Piemēram, ar dzīvajiem ziediem iespējams apdarināt sirds formas karkasu.

Svaigums un maigums

Ziedu sirdis būs piemērotas telpu rotāšanai. Vienīgi jāuzmanās ar liliju ziediem – to aromāts var šķist par stipru un nepatīkamu. Nav jābaidās, ka rotājumam izvēlētie ziedi ātri novītīs. Pateicoties mūsdienīgajiem līdzekļiem, tie spēs saglabāt savu sākotnējo skaistumu pat 12 stundu garumā.

 

Dalīties: