LĪGAVU PARĀDE – nav komerciāls projekts, tā organizatori ir "EventsGroup.EU" dažādu pasākumu un svētku organizatoru uzņēmums.

Līgavu parādes galvenais mērķis – tā ir kāzu tradīciju saglabāšana un ģimenes šūniņas nostiprināšana, celt tradicionālās kāzu ceremonijas popularitāti un iedvesmot pilsoņu laulības piekritējus svinīgai oficiālai savienībai. Jau laulībā esošām „Līgavu Parādes” dalībniecēm tā ir iespēja atkal uzvilkt kāzu kleitu un atsvaidzināt atmiņas par savām kāzām, bet jaunajām neprecētajām meitenēm – tā ir nākamās ceremonijas mēģinājums, bet daudzajiem viesiem – aizraujoša izrāde, jo nav nekā svinīgāka un brīnišķīgāka mūsdienu dzīvē, kā līgavas kāzu tēls.

 
Ar katru gadu interese par projektu pieaugs ne tikai meitenēm, bet arī modes un skaistuma pasaules pārstāvjiem. Kāzu fotogrāfiem, videogrāfiem, vizāžistiem un visiem kāzu industrijas „Līgavu Parādes” profesionāļiem dos unikālu iespēju paaugstināt savu meistarības līmeni, vienlaikus strādājot ar daudzām līgavām, kuras sapulcējušās kopā, un pieteikt sevi ar projekta informācijas partneru palīdzību.

Aicinām kāzu industrijas jomas pārstāvjus, kā arī modes un skaistuma pasaules darbiniekus, mēdiju pārstāvjus un citus interesentus piedalīties pasākumā „LĪGAVU PARĀDE”. Kopīgiem spēkiem mēgināsim celt kāzu svinēšanas kultūru un paaugstināt ģimenes institūta sociālo nozīmību mūsu sabiedrībā.