Kāzu izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2019

Video operators – Daniels Neguliners ("Moment Media")Kāzu izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2017

Kāzu izstāde «Wedding Day EXPO Latvija 2017» – grandiozs notikums, kas tiek speciāli organizēts nākamajiem jaunlaulātajiem, lai palīdzētu īstenot dzīvē sapni par ideālām kāzām.


Kāzu izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2016/2

Kāzu izstāde  «Wedding Day EXPO 2016-2» ir neaizmirstams notikums visiem izstādes dalībniekiem, viesiem un organizētājiem. Tā šajā jomā ir patiešām lielākā un labākā izstāde Rīgā.


Kāzu izstāde Wedding Day EXPO Latvija 2016/2

Kāzu izstādē «Wedding Day EXPO Latvija 2016/2» jūs atradīsiet atbildes uz visiem jautājumiem, kā arī iepazīsieties ar profesionāļiem visdažākajās kāzu industrijas jomās.
Kāzu izstādes video - 2

Viesnīcas «Maritim Park Hotel Riga» telpās š.g. 9. martā tika rīkots vērienīgs pasākums nākamajiem jaunlaulātajiem -- specializētā kāzu svinību tematikai veltītā izstāde «WEDDING DAY 2014». Izstādes organizators - žurnāls «Jūsu Svinības». Organizatora ģenerālais partneris - svētku un karnevāla preču veikali «DEKORI».


Kāzu izstāde «WEDDING DAY 2014»

Viesnīcas «Maritim Park Hotel Riga» telpās š.g. 9. martā tika rīkots vērienīgs pasākums nākamajiem jaunlaulātajiem -- specializētā kāzu svinību tematikai veltītā izstāde «WEDDING DAY 2014». Izstādes organizators - žurnāls «Jūsu Svinības». Organizatora ģenerālais partneris -- svētku un karnevāla preču veikali «DEKORI».